To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-09-01 10:31.

IT Analyst

Cyclad International

100 - 120 zł netto / godzinowo

Baza danych

Opis oferty

Informacje o projekcie:
  • Branża: Bankowość, finanse, fintech start-up
  • Siedziba firmy: Warszawa, Katowice
  • Obszar projektu: techniczna koordynacja bieżących projektów
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Wielkość zespołu: 10 osób
  • Język angielski: komunikatywny
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: do 15k brutto na umowę o pracę lub 950 dzień / B2B
  • Tech stack: PlantUML, UML, BPMN, SQL, Swagger, REST APIs, JIRA, Confluence
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i dokumentowanie nowych funkcji na podstawie danych wejściowych
  • Pobieranie i analiza danych z różnych źródeł (bazy danych SQL, Big Query, CSV)
  • Tłumaczenie wymagań biznesowych na dokumentację techniczną dla zespołu programistów
  • Dokumentowanie przeprowadzonych analiz
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie jako analityk w branży IT
  • Praktyczna znajomość artefaktów analitycznych (modelowanie procesów, dokumentacja wymagań użytkownika, wymagania funkcjonalne, diagramy stanu, przykłady użycia, scenariusze)
  • Dobra znajomość bazy danych SQL
  • Praktyczna znajomość narzędzi do opisywania i rysowania procesów biznesowych
  • Mile widziane doświadczenie z produktami bankowymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wkład w rozwój platformy globalnie zwiększającą i przekształcającą branżę finansową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • MacBook Pro
  • Ubezpieczenie na życie
  • Budżet na rozwój osobisty (szkolenia/ książki)
  • Płatny system poleceń pracowniczych

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― Gitlab
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.

Pytania i odpowiedzi