To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-13 13:30.

IT Support Specialist / Specjalista ds. IT

Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

3 500 - 5 000 zł netto

Baza danych

Opis oferty

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie techniczne użytkowników oraz monitorowanie i utrzymywanie systemów bezpieczeństwa IT w Spółce.

Oczekujemy od Ciebie:

-dobrej znajomości obsługi komputerów i systemu Windows,
-sprawnego poruszania się w środowisku Google’a,
-znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i kontakt ze współpracownikami z zagranicy,
-samodzielności i głowy otwartej na poszukiwanie rozwiązań,
-komunikatywności.

Mile widziane:
-prawo jazdy
-znajomość systemów UNIX
-znajomość sieci LAN
-MSSQL
-MySQL
-PHP

Twoje zadania będą polegać na:
-bezpośrednim wsparciu technicznym użytkowników,
-monitorowaniu i utrzymywaniu systemów bezpieczeństwa IT w Spółce,
-zakupie, instalowaniu oraz konfigurowaniu sprzętu i oprogramowania,
-identyfikacji oraz rozwiązywaniu pojawiających się problemów,
-wdrażaniu nowych technologii oraz systemów w obszarze bezpieczeństwa,
-wsparciu programistycznym,
-generowaniu raportów i zestawień.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B - w zależności od preferencji,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
-możliwość rozwoju i aktywnego udziału w projektach optymalizujących pracę firmy,
-zniżki na nasze prezenty,
-możliwość testowania wybranych przeżyć podczas wspólnych integracji,
-dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej po okresie próbnym,
-przyjazną atmosferę pracy – niekorporacyjny klimat w domu z ogrodem,
-możliwość pracy zdalnej.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Telefon służbowy
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prysznic
  • Szkolenia

O Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

Wyjątkowy Prezent od 13 lat oferuje prezenty w formie przeżyć jak np. Skok ze Spadochronem, Jazda Ferrari czy Kolacja w Ciemności. W ofercie posiadamy ponad 3500 niezwykłych prezentów. Nasza sieć sklepów liczy już ponad 40 punktów w Galeriach Handlowych w całej Polsce, a portal internetowy www.wyjatkowyprezent.pl odwiedza rocznie 2,5 mln klientów. Dajemy ludziom radość, inspirację, odciągamy od rutyny.
Wierzymy, że świat może być lepszym miejscem, w którym wręczane prezenty zapadają w pamięć, zamiast cieszyć jedynie oko. Jeśli również w to wierzysz, dołącz do nas!

Pytania i odpowiedzi