5G IODT Engineer

Polska

9600 - 14400 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Wrocław
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych – osoby do pracy, na stanowisku:

Jakie będą Twoje zadania:
  • praca w charakterze eksperta w obszarze 5G RAN, a także prowadzenie oraz realizacja działań technicznych i projektów,
  • odpowiedzialność za zrozumienie, integrację, testowanie i weryfikację implementacji 5G RAN,
  • rozwiązywanie złożonych problemów w wielu obszarach technologicznych, zwłaszcza 5G i obszarach współdziałających 5G-4G,
  • sporządzanie wymagań, specyfikacji i innej potrzebnej dokumentacji z technicznego punktu widzenia,
  • planowanie przypadków testowych, w tym przeglądy i analiza specyfikacji funkcji,
  • prace związane ze specyfikacją testów, w tym tworzenie, aktualizowanie i przeglądanie dokumentów testowych,
  • ocena narzędzi i sprzętu testowego, a w razie potrzeby aktualizacja NE oraz budowa i/lub rozbudowa stacji roboczych 5G/4G,
  • wsparcie innych członków zespołu.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • masz min. 3-letnie doświadczenie w integracji oprogramowania i/lub sprzętu komputerowego bądź w testowaniu systemu urządzeń mobilnych i/lub produktów bezprzewodowego dostępu radiowego 5G/4G,
  • posiadasz znajomość implementacji end-to-end sieci 5G i 4G,
  • odznacza Cię umiejętność rozumienia i oceny specyfikacji wewnętrznych i/lub zewnętrznych,
  • planowałeś i analizowałeś testy, a także projektowałeś przypadki testowe,
  • masz praktyczną wiedzę w testowaniu systemu i rozwiązywaniu problemów,
  • posiadasz doświadczenie ze sprzętem i narzędziami testowymi (generatory sygnału, analizatory widma, mobilny tester, analizator protokołów),
  • znasz RF – atut mile widziany.
Pracodawca oferuje:
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (raz na 1-2 miesiące należy pojawić się w biurze na 2-4 dni),
  • dowolną formę zatrudnienia,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • szkolenia wewnętrzne.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.