Senior PHP/Symfony Developer

Polska

11000 - 15000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
MySQL:
Senior
git:
Senior
sql:
Senior
html5:
Senior
Miasta
Zdalnie
Opis
O NAS
Jesteśmy WebMakers.expert. Jako software house pracujemy dla klientów z całego świata (w tym startupów) oraz tworzymy i rozwijamy własne startupy. Cenimy sobie luźną atmosferę i lubimy pracować nad nieoczywistymi, często wymagającymi projektami. Jedno jest pewne – nie ma szans, żeby ktokolwiek się u nas nudził :)

Jakie będą twoje zadania?
  • pisanie rozbudowanych aplikacji webowych dla biznesu
  • budowanie i rozwój systemów opartych o Symfony 4/5
  • rozbudowa, modyfikowanie oraz optymalizacja istniejących rozwiązań
W jakich technologiach pracujemy?
  • przede wszystkim PHP 7 + MVC (głównie Symfony 4/5)
  • bazy MySQL / MariaDB + Redis / MongoDB + Doctrine
  • JS i frameworki jak np. React.js, Vue.js, Angular
  • HTML5, CSS3, Sass, Bootstrap
  • GIT do kontroli wersji
Co oferujemy?
  • udział w ciekawych projektach wewnętrznych oraz dla klientów z całego świata
  • fajny zespół – pracują z nami młodzi devowie i ci z dużym doświadczeniem, od każdego można się wiele nauczyć
  • luźną atmosferę (chyba, że akurat gramy w Mortal Kombat – wtedy nie jest luźno)
  • wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia (widełki 11 000 – 15 000 zł netto / B2B / dowolna inna umowa)
  • pracę w nowoczesnym biurze w Mikołowie (Śląsk, 15 min od centrum Katowic), imprezy i wyjazdy integracyjne + możliwość częściowej/całkowitej pracy zdalnej
Czego od ciebie oczekujemy?
  • bardzo dobrej znajomości PHP, OOP + mile widziane Symfony 4/5
  • znajomości: SQL, baz danych MySQL / MariaDB, wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
  • znajomości systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego (jeśli przekonasz nas swoimi umiejętnościami - przymkniemy oko na ten warunek)
  • przyniesienia ciasta na urodziny
  • znajomości języka angielskiego - co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji projektowej
Dodatkowym atutem będzie dla nas:
  • znajomość każdego dodatkowego frameworka PHP
  • doświadczenie z innymi rozwiązaniami ORM
  • posługiwanie się bazami danych NoSQL
  • doświadczenie jako Team Lead
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.