Senior Ruby On Rails Developer

Polska

12000 - 18000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PostgreSQL:
Senior
AWS:
Senior
Docker:
Senior
github:
Senior
slack:
Senior
Miasta
Zdalnie, 艁贸d藕
Jeste艣my do艣wiadczonym zespo艂em programist贸w, kt贸ry realizuje projekty dla klient贸w mi臋dzy innymi z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Je偶eli jeste艣 ambitny, ciekawy wyzwa艅, znasz angielski i chcesz przekona膰 si臋 jak wygl膮da praca dla startup鈥櫭硍 z U.K., U.S. Kanady, Australii, to doskonale trafi艂e艣!

Jakie b臋d膮 twoje zadania?

  • budowanie, utrzymywanie i optymalizacja aplikacji internetowych,
  • tworzenie i implementacja interfejs贸w REST API dla aplikacji webowych i mobilnych,
  • wdra偶anie aplikacji webowych do us艂ug w chmurze g艂贸wnie AWS,
  • ulepszanie istniej膮cej bazy kodu,
  • dzielenie si臋 wiedz膮 z zespo艂em,
  • wsp贸艂praca z pozosta艂ymi cz艂onkami zespo艂u

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomo艣ci Ruby on Rails (min. 5 lata do艣wiadczenia)
  • do艣wiadczenia w rozwoju oprogramowania zar贸wno backendowego jak i聽 frontendowego
  • bardzo dobrej znajomo艣ci JavaScript, HTML, CSS聽 (mile widziana r贸wnie偶 znajomo艣膰 React.js),聽
  • bardzo dobrej umiej臋tno艣ci pos艂ugiwania si臋 takimi narz臋dziami jak:聽 RSpec, GIT, Docker,
  • bardzo dobrej znajomo艣ci jednej z baz danych SQL (np. PostgreSQL, MySQL),
  • otwarto艣ci na wychodzenie poza Ruby on Rails,
  • do艣wiadczenia w pracy z narz臋dziami takimi jak Slack, JIRA, GitHub,
  • pisania na wysokim poziomie dokumentacji technicznej,
  • znajomo艣ci j臋zyka angielskiego,聽 co najmniej na poziomie B2,
  • umiej臋tno艣ci mi臋kkich, g艂贸wnie komunikacyjnych, kt贸re pozwalaj膮 na swobodne prowadzenie rozm贸w z zespo艂em oraz klientami,
  • mile widziane wy偶sze wykszta艂cenie techniczne, cho膰 doceniamy r贸wnie偶 osoby samodoskonal膮ce si臋,聽 z zami艂owaniem do programowania

Oferujemy:

  • mo偶liwo艣膰 zdobycia do艣wiadczenia zawodowego przy realizacji projekt贸w dla zagranicznego klienta z Doliny Krzemowej i UK,
  • mo偶liwo艣膰 rozwoju w kierunku 艣cie偶ki stricte technicznej lub jako Team Leader
  • elastyczne godziny pracy,
  • prac臋 zdaln膮,
  • doskona艂膮 atmosfer臋 w pracy,
  • dofinansowanie do karty fit profit
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶