Salesforce Developer

Polska

6000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
css3:
Senior
html5:
Senior
salesforce:
Senior
git:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – firmy z branży IT wdrażającej rozwiązania chmurowe – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • tworzenie rozwiązań w technologii Salesforce (implementacja oraz konfiguracja) w zależności od potrzeb klienta,
  • kontakt z klientem (ustalanie szczegółów dotyczących wymagań i potrzeb klienta).

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • masz ukończone studia informatyczne lub jesteś na ostatnim roku studiów,
  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy w technologii salesforce,
  • znasz dobrze: JavaScript, HTML5, CSS3,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • jesteś: otwarty, komunikatywny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany,
  • cechują Cię: umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz kojarzenia faktów.
Atuty mile widziane:
  • rozproszony system kontroli wersji GIT,
  • rozwiązania chmurowe (Salesforce, Pardot, Marketing Cloud),
  • webServisy (REST, SOAP),
  • Continuous Integration,
  • certyfikat Salesforce.

Pracodawca oferuje:
  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dynamiczny rozwój/awans i pracę z najnowszymi technologiami,
  • pracę w zespole doświadczonych programistów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • szkolenia wewnętrzne z tematyki Salesforce.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.