Konsultant Salesforce

Polska

6000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
salesforce:
Senior
Miasta
Wrocław
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – firmy z branży IT wdrażającej rozwiązania chmurowe – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem,
  • projektowanie procesów biznesowych, a także konfiguracja ich bazując na platformie Salesforce,
  • wsparcie analityczne klienta oraz zespołu programistycznego.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • pracowałeś już z technologią salesforce,
  • możesz pochwalić się udokumentowaną wiedzą w postaci certyfikatów,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • odznaczasz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,
  • cechują Cię: chęć dalszego rozwoju i umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje:
  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • dynamiczny rozwój i pracę z najnowszymi technologiami,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • szkolenia wewnętrzne z tematyki Salesforce.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.