DevOps Engineer

Regular
Umowa
Brak informacji
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
docker:
Regular
AWS:
Regular
Jenkins:
Regular
Linux:
Regular
Ansible:
Mile widziane
Shell:
Node.js:
PHP:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
Opis

Twoje zadania i obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych oraz wdrażanie nowych funkcjonalności (zwinne metodyki Agile, Mikroserwisy, Docker, AWS)
  • Dbanie o środowiska wewnętrzne, produkcyjne, procesy backupu.
  • Monitoring serwerów i usług (z użycem Grafany, Zabbixa, ELK)
  • Ciągła współpraca z zespołami projektowymi – tworzenie nowych środowisk dla projektów i opieka nad nimi

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość docker’a, docker-compose’a, AWS (ECR, ECS, EC2)
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość Jenkins (CI/CD)
  • Dobra znajomość angielskiego (min. B2)

Będzie super, jeśli:

  • Znasz Ansible
  • Znasz Shell
  • Znasz technologie backendowe jak Node.js Express, PHP – Symfony, i frontendowe technologii (React)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.