Programista Systemów BackOffice (.NET)

Regular
MS SQL:
Regular
Entity Framework:
Regular
jQuery:
Regular
.net:
Regular
sql:
Regular
t-sql:
Regular
wcf:
Regular
asp.net:
Regular
webforms:
Regular
mvc:
Regular
mdx:
Miasta
Świat
Opis
Zakres obowiązków
  • Tworzenie rozwiązań mających na celu rozwój wewnętrznych systemów spółki;
  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań obsługujących procesy związane z procesowaniem usług terminalowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Rejestrowanie czasu pracy spędzonej nad zadaniami programistycznymi;

Poszukiwane kompetencje
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w .NET / SQL.
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID itp).
  • Bardzo dobra znajomość technologii T-SQL (MS SQL Server minimum 2012).
  • Bardzo dobra znajomość .Net Framework 4 lub wyższy.
  • Znajomość serwisów WS I WCF oraz Microsoft Reporting Services.
  • Znajomość Java w stopniu średnio zaawansowanym.
  • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM.
  • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT.
  • Znajomość: JIRA, Confluence, Jenkins.
  • Mile widziana znajomość: ASP.NET – WebForms; MVC; Entity Framework; JavaScript; jQuery; MDX.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.