Java Developer

1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
ci:
Regular
database:
Regular
hibernate:
Regular
java:
Regular
jpa:
Regular
json:
Regular
rest:
Regular
soap:
Regular
spring:
Miasta
Warszawa
Opis

O projekcie

Poszukujemy obecnie Java Developera do projektu, którego celem jest budowa od podstaw aplikacji webowej do procesowania wniosków o kredyt hipoteczny.

Zadania

  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej, automatyzacji procesów biznesowych w backoffice, CRM
  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence

Wymagania

  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu aplikacji (min. 3 lat) z wykorzystaniem wymienionych technologii: Spring lub Java EE, JPA/Hibernate
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami: IDEA IntelliJ, WebStorm, Visula Studio Code, SoapUi, gerrit, AdobeXD
  • Znajomość systemów bazodanowych w zakresie:
  • pisania wydajnych zapytań SQL, projektowania i tworzenia struktur danych (tabele, indeksy, etc),
  • znajomości zagadnień związanych z transakcjami, blokadami
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych (m.in. Continuous Integration) i narzędzi typu Jenkins, GIT, itp.
  • Doświadczenie w przeglądaniu kodu (code review), refaktoryzacji i optymalizacji kodu
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju aplikacji w architekturze mikrousługowej

Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 120- 140 PLN/h netto + VAT przy współpracy podwykonawczej, w zależności od kompetencji
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą  otrzymujemy za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami(średni staż zawodowy Konsultanta: 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.