Jira & Confluence Administrator

Zako艅czono
Stack technologiczny
atlassian:
Regular
confluence:
Regular
itil:
Regular
itilv4:
Regular
jira:
Regular
jql:
Regular
linux:
Regular
sla:
Regular
sql:
Regular
unix:
Miasta
Warszawa
Opis

Wymagania:

  • Minimum 3- letnie do艣wiadczenie w utrzymywaniu i konfiguracji narz臋dzi firmy Atlassian, najlepiej w sp贸艂ce IT,
  • znajomo艣膰 podstaw SQL oraz JQL,
  • znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z projektowaniem i optymalizacj膮 proces贸w,
  • znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z zarz膮dzaniem us艂ugami IT (Service Desk, SLA, definiowanie wska藕nik贸w),
  • znajomo艣膰 przynajmniej jednego j臋zyka skryptowego,
  • znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodn膮 komunikacj臋,
  • ch臋膰 nauki i rozwoju osobistego.

Mile Widziane:

  • podstawowa umiej臋tno艣膰 pracy na systemach Linux/Unix,
  • znajomo艣膰 biblioteki ITILv4.

Zadania:

  • zarz膮dzanie aplikacjami Jira i Confluence wewn膮trz organizacji,
  • opracowywanie koncepcji dalszego rozwoju system贸w wewn臋trznych firmy,
  • projektowanie proces贸w, ich optymalizacja oraz implementacja przy u偶yciu narz臋dzi firmy Atlassian,
  • dostosowywanie konfiguracji narz臋dzi Atlassian do potrzeb pracownik贸w firmy,
  • obs艂uga zg艂osze艅 z poziomu II i III linii wsparcia technicznego.

Oferujemy:

  • udzia艂 w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • prac臋 w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatn膮 opiek臋 medyczn膮 (Medicover), dofinansowanie karty sportowej,
  • dofinansowane zaj臋cia z j臋zyka angielskiego i rosyjskiego, bud偶et szkoleniowy,
  • prac臋 w kilkuosobowych pokojach (brak open space鈥櫭硍).

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶