Fullstack Developer (C# / .NET, JavaScript, Angular)

8000 - 19000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
.NET:
Regular
JavaScript:
Regular
Angular:
Miasta
Warszawa
Opis

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i rozwijanie platformy Klienta
  • Praca w metodologii Agile
  • Czynny udział w rozbudowywaniu platformy i realny wpływ na kierunek jej rozwoju
  • Dzielenie się wiedzą i coaching dla młodszych członków zespołu

Oczekiwania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w C # / .NET, JavaScript, Angular
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
  • Doświadczenie z mikroserwisami
  • Kontrola wersji (używamy git)
  • Płynny angielski
  • Doświadczenie z metodologiami Agile

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę LUB B2B (z płatnym urlopem)
  • Przyzwoity sprzęt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Polityka pracy z domu (możliwość pracy zdalnej do końca Covid19. Po Covid19 możliwość pracy zdalnej 1,5 dnia w tygodniu)
  • Praca w małym zespole (5 osób)
  • Budżet na szkolenia i możliwości rozwoju osobistego
  • Przejrzysty proces rekrutacji
  • Dobra atmosfera w pracy

Dodatkowe:

Używane technologie:

  • C# / .Net 4.6.1
  • Resharper
  • JavaScript,
  • TeamCity, Git
  • Node.js
  • HTML/CSS (SASS)
  • Castle Windsor / Monorail
Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)