IT Analyst

Polska

16000 - 19200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
business-analysis:
Regular
bmpn:
Regular
uml:
Regular
sql:
Miasta
Zdalnie, Katowice, Warszawa
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: Bankowo艣膰, finanse, fintech start-up
  • Siedziba firmy: Warszawa, Katowice
  • Obszar projektu: techniczna koordynacja bie偶膮cych projekt贸w
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • Wielko艣膰 zespo艂u: 10 os贸b
  • J臋zyk angielski: komunikatywny
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: do 15k brutto na umow臋 o prac臋 lub 950 dzie艅 / B2B
  • Tech stack: PlantUML, UML, BPMN, SQL, Swagger, REST APIs, JIRA, Confluence
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i dokumentowanie nowych funkcji na podstawie danych wej艣ciowych
  • Pobieranie i analiza danych z r贸偶nych 藕r贸de艂 (bazy danych SQL, Big Query, CSV)
  • T艂umaczenie wymaga艅 biznesowych na dokumentacj臋 techniczn膮 dla zespo艂u programist贸w
  • Dokumentowanie przeprowadzonych analiz
Wymagania:
  • Kilkuletnie do艣wiadczenie jako analityk w bran偶y IT
  • Praktyczna znajomo艣膰 artefakt贸w analitycznych (modelowanie proces贸w, dokumentacja wymaga艅 u偶ytkownika, wymagania funkcjonalne, diagramy stanu, przyk艂ady u偶ycia, scenariusze)
  • Dobra znajomo艣膰 bazy danych SQL
  • Praktyczna znajomo艣膰 narz臋dzi do opisywania i rysowania proces贸w biznesowych
  • Mile widziane do艣wiadczenie z produktami bankowymi
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego do艣wiadczenia i umiej臋tno艣ci
  • Sta艂膮 wsp贸艂prac臋 w oparciu o umow臋 o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Wk艂ad w rozw贸j platformy globalnie zwi臋kszaj膮c膮 i przekszta艂caj膮c膮 bran偶臋 finansow膮
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
  • MacBook Pro
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Bud偶et na rozw贸j osobisty (szkolenia/ ksi膮偶ki)
  • P艂atny system polece艅 pracowniczych
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶