Full Stack Developer Bia艂ystok

Polska

7000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Regular
Angular:
Regular
sql:
Miasta
Bia艂ystok
Firma Alvisoft poszukuje osoby z pasj膮 do programowania na stanowisko Full Stack Developer.

Miejsce pracy: Bia艂ystok

Opis stanowiska:

- Projektowanie i tworzenie aplikacji

- Rozw贸j i utrzymanie obecnego oprogramowania

- Projektowanie i implementacja rozwi膮za艅 zgodnych z wymaganiami klienta

- Realizacja zada艅 Front-End/Back-End

- Tworzenie i rozwijanie dokumentacji projektowych

Wymagania:

- dobra znajomo艣膰 Python 3

- dobra znajomo艣膰 SQL

- znajomo艣膰 Angular 2+,

- znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

- gotowo艣膰 do podejmowania wyzwa艅 i nauki nowych technologii

- sumienno艣膰, terminowo艣膰, zdolno艣膰 analitycznego my艣lenia oraz komunikatywno艣膰 b臋dzie dodatkowym atutem

Mile widziana:

- do艣wiadczenie w pracy z PostgreSQL

- podstawowa znajomo艣膰 C# (WinForms)

Oferujemy:

- ciekawe i stawiaj膮ce wyzwania projekty

- biuro w 艣wietnej lokalizacji w centrum Bia艂egostoku

- doskona艂膮 atmosfer臋 pracy - zatrudniamy ludzi z pasj膮 i poczuciem humoru

- mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego dzi臋ki atrakcyjnym projektom

- umow臋 zlecenie/umow臋 o prac臋/B2B

- wynagrodzenie adekwatne do umiej臋tno艣ci

Zapraszamy do rekrutacji.

Warunkiem przyj臋cia aplikacji jest wype艂nienie formularza znajduj膮cego si臋 pod adresem:

http:// alvisoft.pl/rekrutacja
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶