Fullstack Developer / Team Leader

Polska

18000 - 21000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Regular
Python:
Regular
Angular:
Miasta
Trójmiasto
Projekt, do którego obecnie szukają pracowników polega na tworzeniu środowiska e-learningowe, opartego na rozwiązaniach chmurowych, które umożliwiają adaptacyjne uczenie się, analizy w czasie rzeczywistym oraz nieograniczoną skalowalność.

Obowiązki:

- ustalanie celów (z Delivery Managerem oraz klientem) i komunikowanie ich zespołowi,

- organizacja pracy zespołu w kontekście zadań,

- wsparcie zespołu i bieżąca weryfikacja postępów prac,

- motywowanie członków zespołu,

- przeprowadzanie rozmów rozwojowych w ramach procesu „constant feedback”,

- identyfikowanie i rozwiązywanie konfliktów,

- wsparcie działu HR w procesie rekrutacji nowych członków zespołu,

- aktywne wsparcie w procesie adaptacji nowozatrudnionych osób,

- identyfikacja potrzeb klienta i planowanie ich realizacji,

- udzielanie konsultacji technicznej / obszarowych / produktowych klientowi (estymaty, ryzyka i rozwiązania dotyczące projektu),

- wsparcie zespołu w realizacji zadań projektowych.

Wymagania:

- minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania i architektury systemów,

- bardzo dobra znajomość jednego z obiektowych języków: Python/Java/C#,

- bardzo dobra znajomość: Angular/React, TypeScript/JavaScript,

- doświadczenia w zarządzaniu zespołem i relacjami z Klientami,

- organizacja pracy zespołu, rozliczanie zadań, udzielanie feedbacku pracownikom, motywowanie, rekrutacja,

- doświadczenie w pracy z metodyką agile,

- umiejętność współpracy z klientem,

- umiejętność planowania i dbałość o jakość, w tym terminowe dostarczenie zadań,

- doskonałe umiejętności komunikacyjne,

- język angielski na poziomie min. B2 w mowie i piśmie,

- wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe IT.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie do 21 000 zł netto na B2B lub 18 000 zł brutto na UoP,

- elastyczne godziny pracy,

- możliwość pracy częściowo lub całkowicie zdalnej (także po pandemii),

- ubezpieczenie (TU Zdrowie),

- dofinansowanie opieki medycznej,

- pakiet sportowy (karta Multisport),

- budżet szkoleniowy,

- dofinansowanie nauki języków obcych,

- skonfigurowany i zabezpieczony sprzęt.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.