PHP Developer

Polska

13000 - 14000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
MongoDB:
Senior
MySQL:
Senior
Oracle:
Senior
linux:
Senior
Miasta
Warszawa
Dla naszego Klienta z branży medialnej poszukujemy PHP Developera z 5 – letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

⚫Warszawa Mokotów (obecnie praca zdalna)

⚫Proponowane wynagrodzenie: 13 000 – 14 000 PLN/miesiąc netto na B2B

⚫Długofalowa współpraca

⚫Start w przeciągu 2 tygodni

Projekt dotyczy serwisu obsługującego Euro 2021.

Oczekiwania:

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty PHP
Bardzo dobra znajomość języka PHP 5.x/7.x
Znajomość programowania obiektowego OOP
Znajomość baz danych tj. Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis
Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków MVC
Dobra znajomość środowiska Linux (Debian)
Doświadczenie w pracy z aplikacjami z dużym ruchem > 1mln/dziennie UU

Obowiązki:

Tworzenie warstwy backendowej serwisu tj. API, tokeny itp.
Tworzenie API dla aplikacji mobilnych oraz smart
Obsługa formularzy
Tworzenie dokumentacji technicznej
Czynny udział w projektowaniu architektury rozwiązania
Udział we wdrożeniu oraz utrzymaniu serwisu

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.