Ekspert informatyk – Starszy programista Backend

Umowa o pracę
Wielkość firmy
250 - 499
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Python:
Senior
PHP:
Senior
REST:
Senior
sql:
Senior
Flask:
Regular
Django:
Regular
linux:
Regular
git:
Regular
nosql:
Miasta
Warszawa
Zatrudniona osoba będzie współtworzyła oprogramowanie oraz projektowała i implementowała nowe narzędzia i aplikacje w projekcie.

Główne obowiązki:

  • współtworzenie i realizacja oprogramowania,
  • wdrażanie nowych narzędzi, funkcjonalności i rozwiązań,
  • współpraca przy usługach informatycznych zaplanowanych w ramach projektu, w tym  uczestniczenie w postępowaniach dotyczących usług zewnętrznych w projekcie,
  • współpraca z innymi zadaniami projektu oraz z zespołami projektów ZSK w celu realizacji działań przewidzianych w Zadaniu 5.

Osoba zajmująca to stanowisko powinna posiadać:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego,
  • znajomość Python, SQL, REST, PHP,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w realizacji zadań, skrupulatność i terminowość,
  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem słownictwa specjalistycznego.
Mile widziana będzie również znajomość Django, Flask, NoSQL oraz Linux, Git, Docker, Elasticsearch.

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na stronie: http://www.kwalifikacje.edu.pl.

Oferujemy:

  • pakiet benefitów, tj. karta OK System, ZFŚS,
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej medycyny pracy,
  • udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń,
  • unikatową możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych,
  • wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.
Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu możliwe od zaraz,
  • wynagrodzenie podstawowe: 10 040 zł brutto,
  • umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas realizacji projektu do 31.03.2023 r.,
  • podstawowy system czasu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 08.02.2021 r.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.