IT Support Specialist / Specjalista ds. IT

Polska

3500 - 5000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
MS SQL:
Senior
MySQL:
Senior
windows:
Senior
unix:
Senior
lan:
Senior
Miasta
Warszawa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie techniczne użytkowników oraz monitorowanie i utrzymywanie systemów bezpieczeństwa IT w Spółce.

Oczekujemy od Ciebie:
-dobrej znajomości obsługi komputerów i systemu Windows,
-sprawnego poruszania się w środowisku Google’a,
-znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i kontakt ze współpracownikami z zagranicy,
-samodzielności i głowy otwartej na poszukiwanie rozwiązań,
-komunikatywności.

Mile widziane:
-prawo jazdy
-znajomość systemów UNIX
-znajomość sieci LAN
-MSSQL
-MySQL
-PHP

Twoje zadania będą polegać na:
-bezpośrednim wsparciu technicznym użytkowników,
-monitorowaniu i utrzymywaniu systemów bezpieczeństwa IT w Spółce,
-zakupie, instalowaniu oraz konfigurowaniu sprzętu i oprogramowania,
-identyfikacji oraz rozwiązywaniu pojawiających się problemów,
-wdrażaniu nowych technologii oraz systemów w obszarze bezpieczeństwa,
-wsparciu programistycznym,
-generowaniu raportów i zestawień.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B - w zależności od preferencji,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
-możliwość rozwoju i aktywnego udziału w projektach optymalizujących pracę firmy,
-zniżki na nasze prezenty,
-możliwość testowania wybranych przeżyć podczas wspólnych integracji,
-dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej po okresie próbnym,
-przyjazną atmosferę pracy – niekorporacyjny klimat w domu z ogrodem,
-możliwość pracy zdalnej.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.