Senior Java Developer

Polska

16000 - 20800 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
Java:
Senior
React:
Senior
Angular:
Senior
Spring:
Senior
spring-boot:
Senior
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Hays IT Contracting to nowoczesna forma wsp贸艂pracy dla specjalist贸w z bran偶y informatycznej, na zasadach B2B, dla wiod膮cych na rynku Klient贸w prowadz膮cych innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa / zdalnie

Rodzaj umowy: kontrakt B2B (przez Hays Poland)

Wsp贸艂praca: d艂ugofalowa

Stawka: do 130 z艂 netto/h

Zadania:
  • Rozw贸j nowych modu艂贸w aplikacji
  • Diagnozowanie i poprawa b艂臋d贸w
  • Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standard贸w programistycznych
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju w kierunku Team Leadera

Wymagania:
  • Minimum 4-letnie do艣wiadczenie w komercyjnych projektach realizowanych w kilkuosobowym zespole
  • Minimum roczne do艣wiadczenie w wykorzystaniu frameworku Spring / Spring Boot
  • Minimum 3-letnie do艣wiadczenie w programowaniu w j臋zyku Java
  • Minimum roczne do艣wiadczenie w wykorzystaniu React lub Angular
  • Wielozadaniowo艣膰, otwarto艣膰

Oferujemy:
  • Wsp贸艂praca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakiet贸w medycznych
  • Zdobywanie nowych do艣wiadcze艅 i rozw贸j zawodowy
  • G艂贸wnie development nowych modu艂贸w
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶