To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-16 16:00.

Senior PHP Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

12 000 - 15 000 zł brutto

Opis oferty

Dla jednej z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej obsługującej kilkadziesiąt tysięcy firm w 140 krajach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202102/21020010

Obowiązki

  • projektowanie oprogramowania w oparciu o zdefiniowane potrzeby biznesowe;
  • tworzenie i utrzymanie systemów opartych na środowisku PHP7, które wspierają procesy biznesowe firmy;
  • konsultacje z biznesem pod kątem technicznych możliwości rozwoju oprogramowania;
  • dbanie o jakość kodu;
  • wsparcie innych programistów w budowaniu rozwiązań efektywnych w utrzymaniu i rozwoju;
  • tworzenie dokumentacji

Wymagania

  • doświadczenia w technologiach PHP7+, SQL, Środowisko Linux, Git;
  • znajomości architektury REST, znajomość frameworków (najlepiej Symfony)
  • umiejętności czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej po polsku i angielsku;
  • zdolności komunikacyjnych i otwartości na alternatywne rozwiązania problemów programistycznych;
  • umiejętności współpracy z innymi programistami.

Oferujemy

  • zatrudnienie na UoP
  • obecnie całkowita praca zdalna
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • sekcje sportowe
  • dofinansowanie posiłków
  • świeże owoce i jogurty

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi