To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-20 11:00.

Analityk Systemów Biznesowych

TeamQuest Sp. z o.o.

10 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Nr referencyjny: 4P202102/21020014

Obowiązki

  • Zostaniesz zaangażowany/a w analizy, kontrole, modelowanie i optymalizację procesów biznesowych
  • Weźmiesz udział i poprowadzisz spotkania projektowe z naszym Zespołem Technologicznym i Klientem w celu zebrania specyfikacji i wymagań dla rozwiązań informatycznych
  • Będziesz opracowywał rozwiązania dla potrzeb biznesowych oraz zarekomendujesz nowe propozycje
  • Chcielibyśmy, żebyś monitorował/a jak rozwijają się technologie po to aby umieć wykorzystać najnowsze rozwiązania w realizowanych projektach

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w analizach biznesowych i systemowych
  • Myślenie analitycznie
  • Umiesz posługiwać się notacją UML i BPMN
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w migrowaniu danych
  • Znasz narzędzia modelowania analitycznego
  • Znasz relacyjne bazy danych i SQLa
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • zatrudnienie na kontrakt B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pracę w fajnym zespole

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi