To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-29 16:08.

Senior Backend Developer

Sensfix

17 000 - 24 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2018 Rok założenia firmy

  • http://www.sensfix.com/ WWW

Język programowania

Opis oferty

Poszukujemy Backend Developera odpowiedzialnego za zarządzanie wymianą danych pomiędzy serwerem a użytkownikami. Twoim głównym zadaniem będzie rozwój całej logiki po stronie serwera, definiowanie i utrzymanie bazy danych oraz zapewnienie wysokiej wydajności i szybkości reakcji na żądania z front-endu. Będziesz również odpowiedzialny za integrację z aplikacją elementów front-end zbudowanych przez Twoich współpracowników. Niezbędne jest więc podstawowe zrozumienie technologii front-endowych.

Obowiązki: Integracja elementów user-facing stworzonych przez front-end developerów z logiką po stronie serwera. Integracja zewnętrznych platform i bibliotek. Budowanie kodu i bibliotek wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości. Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności. Wdrożenie bezpieczeństwa i ochrony danych Projektowanie i implementacja rozwiązań do przechowywania danych.

Podstawowe zrozumienie technologii i platform front-end, takich jak JavaScript, HTML5 i CSS3
Znajomość programowania Reactive Streams (RxJava2/Project Reactor)
Znajomość konceptów MVC, JDBC, RESTful i Microservices
Doświadczenie z frameworkami, takimi jak Micronaut, Grails i SpringBoot
Doświadczenie z bazami danych (MySQl, MongoDB, Redis, ElasticSearch)
Zrozumienie dostępności i zgodności bezpieczeństwa w oparciu o mikroserwisy
Uwierzytelnianie i autoryzacja użytkowników pomiędzy wieloma systemami, serwerami i środowiskami Integracja wielu źródeł danych i baz danych w jednym systemie
Zarządzanie środowiskiem hostingowym, w tym bazą danych administracja i skalowanie aplikacji w celu wsparcia zmian obciążenia
Migracja, transformacja i skryptowanie danych
Konfiguracja i administracja kopiami zapasowymi
Wyprowadzanie danych w różnych formatach
Zrozumienie różnic pomiędzy różnymi platformami dostarczania danych, takimi jak mobile vs desktop, oraz optymalizacja danych wyjściowych

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Sensfix

Sensfix is a silicon-valley based startup with working team in Poland founded by IIT alum. He along with ex-Google, IBM professionals are building a first-of-its-kind, machine-2-service platform that enables every machine & device to automatically search, find and call the nearest service personnel to fix before they break.

Using this "service cloud" enterprise SaaS platform, service managers across industries and facilities can fully digitalize their workflows; leverage IoT and AI to enable assets & devices under their portfolio to - self-schedule, self-dispatch and self-ticket their repair & maintenance instantaneously and automatically – leading to automated dashboard-less operations. Sensfix is changing the MRO industry by improving Machine Uptime (MU), reducing Mean Time To Repair (MTTR) and increasing First visit success-rate (FVSR) leading to a decrease in equipment repair costs by 30%. Their customers are in Oil & Gas, Facility Management and Smart City markets.

Currently they are serving 6 customers (US & Europe) and have a pipeline of another 18 enterprise customers.
Sensfix is a Delaware C-Corp incorporated in Santa Clara, California, USA. It has a subsidiary in Poland (Sensfix Sp. z o.o.). Together they employ 12 FTEs in total.

Pytania i odpowiedzi