To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-04-07 12:49.

R/Shiny Developer

80 - 100 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Dev/Ops

Opis oferty

ZADANIA:

- tworzenie zaawansowanych aplikacji w Shiny w celu analizy danych,

- praca z najnowocześniejszymi algorytmami zaprojektowanymi przez naszych biostatystów,

- opracowywanie, utrzymywanie i wdrażanie front-endu oraz back-endu aplikacji,

- rozwiązywanie, analiza i usuwanie zgłaszanych błędów systemowych,

- aktualizowanie bibliotek kodów,

- tworzenie i utrzymywanie dokumentacji aplikacji,

- współpraca z właścicielem produktu, testerami i użytkownikami biznesowymi,

- tworzenie złożonych aplikacji analitycznych i dashboardów do szybkiej eksploracyjnej analizy danych rzeczywistych,

- zaawansowane filtrowanie danych,

- konstruowanie odtwarzalnego kodu R.

WYMAGANIA:

- posiadasz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku R oraz tworzeniu aplikacji w Shiny,

- znasz system kontroli wersji Git,

- doświadczenie w tworzeniu pakietów R,

- posiadasz wiedzę na temat analizy danych, statystyki,

- posługujesz się płynnie językiem angielskim.

Mile widziane: doświadczenie z Tableau, podstawowa wiedza o JavaScript.

Technology stack:

- R & Shiny,

- plumber (APIs),

- RStudio PRO (IDE),

- bazy danych SQL/non-SQL (Teradata, Redshift, MongoDB),

- Docker.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi