To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-23 14:49.

Regular Java Developer

Cyclad International

80 - 100 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Informacje o projekcie:
  • Branża: Finanse
  • Lokalizacja: Katowice
  • Obszar projektu: Rozwijanie aplikacji desktopowej pod klienta
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki angielski: B2
  • Technologie: Java 8+, Java EE, Spring, Hibernate, Maven, JetBrains IntelliJ, EJB, SQL, JBoss, Oracle / MS SQL, Jenkins, WebServices, ElasticSearch, jMeter, CI, GIT, Jira, Windows
  • Wynagrodzenie: 80-100 zł / godzina na B2B lub UoP
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa implementacja projektów
  • Pisanie nowych funkcji w produkcie podstawowym
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Opracowywanie interfejsów z systemami zewnętrznymi
  • Wykonywanie przeglądów kodu
  • Przygotowanie projektu technicznego dla wdrożonych rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe
  • Współpraca z innymi członkami zespołu scrumowego
Wymagania:
  • 2-4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Praktyczna znajomość Hibernate, Java EE i/lub Spring
  • Dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (MS SQL/Oracle/DB2)
  • Doświadczenie z wybranym serwerem aplikacyjnym WildFLy, Tomcat
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Możliwości rozwoju w kierunku eksperta lub lidera
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Lekcje języka angielskiego
  • Eventy integracyjne

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.

Pytania i odpowiedzi