To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-05-02 11:20.

Operational Support Consultant

Primaris

8 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • https://www.primaris.eu/ WWW

Opis oferty

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 140 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Operational Support Consultanta.

Twoje zadania:
  • Kontakt biznesowy z klientami, którzy są aktywnymi użytkownikami platformy PPM (platforma służąca do zarządzania portfelem projektów w organizacjach o różnorodnej specyfice)
  • Zarządzanie, administrowanie platformą oraz wsparcie użytkowników biznesowych
  • Dodawanie użytkowników, nadawanie oraz usuwanie uprawnień
  • Rozwiązywanie problemów użytkownika w ścisłej współpracy z działem technicznym
  • Zarządzanie każdorazowym przypadkiem, od momentu zgłoszenia po rozwiązanie danego case’u w całości

Czego oczekujemy:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomości j. niemieckiego oraz j. angielskiego
  • Doświadczenia pracy z zewnętrznymi klientami biznesowymi
  • Zainteresowania procesami biznesowymi, zagadnieniami z obszaru managementu oraz administracją systemów
  • Bardzo dobrze rozwiniętych zdolności interpersonalnych

Co proponujemy?
  • Pracę w stabilnym, międzynarodowym projekcie
  • Swobodną współpracę: w oparciu o kontrakt B2B / Umowę o pracę
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku, tym samym możliwość dalszego rozwijania umiejętności językowych
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny
Na czas pandemii praca 100 % zdalna. Po okresie pandemii model hybrydowy lub praca z biura.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Gerrit
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

Praca w Primaris

O Primaris

Wytwarzaniem oprogramowania szytego na miarę zajmujemy się od 2010 roku. Jesteśmy spółką prywatną z polskim kapitałem, projekty prowadzimy zarówno dla klientów w Polsce jak i za granicą. Pracujemy głównie w technologiach Java i .NET, wspierając naszych klientów na każdym etapie procesu powstawania systemów.
Kluczowe elementy, które składają się na sukces nasz i klientów to zrozumienie kontekstu biznesowego, kreatywność w proponowaniu rozwiązań, rozważny dobór technologii, zorganizowany proces wytwórczy i dbałość o jakość kodu.

Pytania i odpowiedzi