To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-05-05 10:34.

DevOps Engineer

Kingit

10 000 - 13 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://kingit.pl/ WWW

Opis oferty

Poszukujemy DevOps Engineera, który dołączy do zespołu rozwijającego system call center do masowych połączeń telefonicznych. Jest to projekt systemu do automatycznego prowadzenia rozmów – voicebot. Od 4 lat nad projektem pracuje zespół 3 Programistów oraz 2 Architektów.

Zakres obowiązków

·         Współpraca z zespołami tworzącymi oprogramowanie – koncept, wdrożenie, utrzymanie,
·         Rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań infrastrukturalnych,
·         Rozwój i utrzymanie infrastruktury CI/CD i dostosowywaniem jej do wymagań (Jenkins, Git),
·         Automatyzacja infrastruktury z wykorzystaniem Ansible i Docker,
·         Usuwanie awarii i analiza problemów,
·         Definiowanie metryk i alertów dla systemów monitoringu,
·         Współpraca z doświadczonymi programistami.

Wymagania

·         Minimum 2 letnie doświadczenie jako DevOps lub pokrewne,
·         Bardzo dobra znajomość Linux,
·         Znajomość oprogramowania Ansible,
·         Doświadczenie w pracy z narzędziem Docker,
·         Doświadczenie z systemem kontroli wersji Git,
·         Znajomość SQL.

Mile widziane

·         Znajomość Airflow iBackula,
·         Znajomość technologii VoIP.

Oferujemy

·         Wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 13 000 zł netto B2B + VAT,
·         20 dni płatnego urlopu,
·         Elastyczne godziny pracy - daily rozpoczynają się o 9:40,
·         Biuro w samym centrum Poznania,
·         Pracę z nowymi technologiami,
·         Współpracę z zespołem profesjonalistów,
·         Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach,
·         Imprezy integracyjne.

Proces rekrutacyjny

  1. Krótka rozmowa z Kingit – przedstawienie dotychczasowych projektów, zebranie informacji (ok 20 minut)
  2. Rozmowa online z Programistą z zespołu - Proste zadanie programistyczne, napisanie krótkiego kodu, pytania ( 45 – 60 minut)
  3. Spotkanie w siedzibie firmy z Architektami – praca przy tablicy nad zadaniami koncepcyjnymi, potencjalnymi problemami  (1,5 – 2h)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi