To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-05-05 18:44.

Junior+/Regular .NET Developer

Primaris

7 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • https://www.primaris.eu/ WWW

Opis oferty

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior+ .NET Developera.

Informacje ogólne:
  • Lokalizacja: aktualnie zdalnie, później -> Warszawa, Metro Wilanowska
  • Data startu: ASAP
  • Rodzaj współpracy: pref. B2B
  • Wynagrodzenie: 7 000 - 10 000 PLN (stawka do negocjacji w zależności od wyniku weryfikacji technicznej)
  • Doświadczenie: min. 1,5 roku

Stack:
  • .net core
  • ASP .net mvc core
  • Dapper
  • Sql Server
  • Angular 2 i wyższe.

Twoje zadania:
  • Pisanie wysokiej jakości, testowalnego kodu, wdrażanie i testowanie oprogramowania,
  • Analiza i zarządzanie istniejącymi rozwiązaniami IT,
  • Współpraca z analitykami i projektantami w zakresie analizy wymagań klienta oraz specyfikacji oferowanych funkcjonalnych i technicznych rozwiązań,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej/instrukcji instalacji/instrukcji obsługi.

Najważniejsze dla nas:
  • Wymagane doświadczenie w pracy z: Angular > 2, .NET Core. T-SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Chęć uczenia się nowych technologii,
  • Samodzielność, zaangażowanie, kreatywne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z: CQRS, Event Sourcing, TFS, znajomość CI i CD.
  • Otwartość na pracę w systemie metodyki zwinnej - Agile.

 Nie czekaj - zaaplikuj, umów się na rozmowę i dołącz do nas już dziś!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Gerrit
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

Praca w Primaris

O Primaris

Wytwarzaniem oprogramowania szytego na miarę zajmujemy się od 2010 roku. Jesteśmy spółką prywatną z polskim kapitałem, projekty prowadzimy zarówno dla klientów w Polsce jak i za granicą. Pracujemy głównie w technologiach Java i .NET, wspierając naszych klientów na każdym etapie procesu powstawania systemów.
Kluczowe elementy, które składają się na sukces nasz i klientów to zrozumienie kontekstu biznesowego, kreatywność w proponowaniu rozwiązań, rozważny dobór technologii, zorganizowany proces wytwórczy i dbałość o jakość kodu.

Pytania i odpowiedzi