To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-05-08 13:25.

Full-Stack Developer (PHP + JavaScript)

8 000 - 20 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Język programowania

Opis oferty

Poszukujemy programisty PHP i JavaScript

Stack tech:

używamy PHP, JavaScript i SQL.

Co robimy:

Budujemy platformę do tworzenia mierzalnych i optymalizowanych na podstawie danych kampanii internetowych. Jesteśmy małym, ale działającym międzynarodowo startupem głodnym sukcesów.

Naszym celem jest stworzenie najskuteczniejszej na świece platformy do marketingu internetowego.

W biurze rozmawiamy po niemiecku i angielsku, dlatego przynajmniej podstawy angielskiego są wymagane.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: 12 000 - 20 000 brutto na umowę o prace. Oczekiwania powyżej również bierzemy pod uwagę. Długoterminowo możemy zaoferować również udziały w spółce.

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną

- karnet MultiSport

- wygodne miejsce pracy z podnoszonym biurkiem

Zadania:

budowanie backendu aplikacji webowej Data Driven Tool.

Wymagania:

Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych używając PHP i JavaScript. Doświadczenie w pracy z Git.

Mile widziane:

doświadczenie z AWS, doświadczenie z API Google i/lub API Facebook, doświadczenie z Symfony 5 i/lub React

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

• Chcesz mieć kluczowy wpływ na rozwój projektu

• Chciałbyś zostać udziałowcem w firmie

• Interesujesz się marketingiem internetowym

• Programowanie to Twoja pasja a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy

• Interesuje Cię Machine Learning

Dlaczego warto z nami współpracować:

Chcemy zrewolucjonizować rynek marketingu internetowego umożliwiając małym i średnim firmą samodzielne tworzenie kampanii internetowych równie skutecznych jak te które są tworzone przez wyspecjalizowane agencje marketingowe. Dzięki naszemu modelowi MVP wiemy, że jest to możliwe.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi