To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-05-22 10:51.

Junior Data Localization Engineer

Kingit

66 000 - 84 000 zł brutto / rocznie

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Wraz z Klientem poszukujemy Junior Data Localization Engineera, który dołączyłby do zespołu inżynierów danych w międzynarodowej firmie, specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań usprawniających procesy likwidacji szkód z branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

- dbanie o procesy model ordering i data model localization,

- przetwarzanie oraz utrzymywanie bazy danych w oparciu o wewnętrzne systemy (pracujemy m.in na Oracle, Python i Microsoft Access),

- tworzenie raportów i danych statystycznych do dalszych analiz.

Oczekiwania:

- ok. roku doświadczenia na podobnym stanowisku,

- znajomość angielskiego na poziomie B2/C1(międzynarodowy  zespół),

- ukończone studia kierunkowe (informatyczne lub pokrewne).

Mile widziane:

- doświadczenie z Python i/lub Oracle,

- znajomość branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

- wynagrodzenie do 84.000 PLN brutto na UoP rocznie + grudniową premię (10% miesięcznego wynagrodzenia),

- ubezpieczenie grupowe (Nationale Nederlanden),

- prywatną opiekę medyczną (Medicover),

- bony lunchowe.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi