To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-05-24 12:26.

Scrum Master

Cyclad International

16 000 - 20 000 zł brutto

Opis oferty

Informacje o projekcie:
  • Branża: Europejska Agencja Leków
  • Lokalizacja: Katowice lub zdalnie
  • Praca zdalna: Obecnie 100%, później model hybrydowy z możliwością pracy z domu w 95%
  • Podróże służbowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Zespół międzynarodowy 6 developerów i 2 QA
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: angielski
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie backlogiem we współpracy z Analitykiem
  • Współpraca z zespołem, PO i interesariuszami w celu określenia zakresu produktu i wymagań
  • Coaching i edukacja zespołu deweloperskiego, PO i interesariuszy na temat Scruma
  • Dzielenie się wizją produktu ze wszystkimi zaangażowanymi w rozwój produktu
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów w celu zapewnienia, że ​​historie użytkowników spełniają kryteria akceptacji
  • Koordynowanie i kierowanie zespołem jako jego servant leader
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami Agile
  • Doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Praktyczna znajomość i rozumienie Scrum oraz roli Scrum Mastera
  • Umiejętności organizacyjne i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi etapami cyklu życia produktu
  • Biegła znajomość języka angielskiego: B2 / C1
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na dużą skalę
  • Rozległa wiedza techniczna i funkcjonalna
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu PSM
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Teams
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.

Pytania i odpowiedzi