To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-05-30 12:58.

Network Administrator

13 000 - 13 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Opis oferty

NETWORK ADMINISTRATOR POSZUKIWANY/NA !

🌏Warszawa, obecnie 100% praca zdalna

💰 B2B: 13 000 PLN netto/miesięcznie +Vat

Opis stanowiska:

-Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości w funkcjonowaniu sieci informatycznej i usług

- analizowanie i optymalizowanie działania sieci informatycznej

zarządzanie i rozwijanie istniejącej infrastruktury informatycznej

-Instalowanie, konfigurowanie, utrzymywanie w sprawności powierzone systemy i infrastrukturę informatyczną

-Administracja i rozbudowa infrastruktury opartej na środowisku wirtualnym

-Nadzorowanie nad prawidłową pracą sieci LAN/WAN

-Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych

-Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

-Identyfikacja zagrożeń występujących w infrastrukturze sieciowej

Wymagania:

- Min 1,5 doświadczenie w zakresie administrowania urządzeniami LAN/WAN/Security/Wireless wiodących producentów

- Praktyczna znajomość implementacji protokołów routingu i switchingu (adresy MAC, IP, Vlany, Podsieci, tablice routingu, ACL)

- Znajomość usług sieciowych (DNS, DHCP, NTP, SNMP) oraz technologii IPSec, SSL VPN, Remote Access oraz Site-to-site VPN

- Doświadczenie pracy z dynamicznymi protokołami routingu (BGP)

- Active Directory

- Praktyczne doświadczenie z rozwiązaniami wysokiej dostępności np. VRF, FHRP (HSRP,VRRP), Clustering, Load Balancing, Failover

- Unify Ubiquity, UNMS cloud

- Znajomość: Cisco, Juniper, FortiGate, Azure, HP switch, Unix, Shell

- Mile widziana znajomość Zabbix

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Stabilne zatrudnienie

-Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich

-Długoterminowe i interesujące projekty

-Pracę z nowymi technologiami

-Elastyczne formy współpracy

-Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania

-Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi