To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-06-02 15:08.

Android Developer

Kingit

11 000 - 15 000 zł netto

Język programowania

Opis oferty

Poszukujemy samodzielnego Mid Android Developera, który w pojedynkę lub z niewielkim wsparciem będzie umiał rozwijać aplikację mobilną na platformę Android. Klientem jest duża polska uczelnia wyższa.

Zakres obowiązków:
·  projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnej na platformę Android,
·  wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania.

Wymagania:
·  bardzo dobra znajomość Android NDK oraz języka Kotlin,
·  dobra znajomość bibliotek Dagger2, RxJava2, Retrofit,
·  znajomość Android Jetpack
·  znajomość wzorca MVVM oraz Clean Architecture
·  doświadczenie zawodowe (co najmniej 3 lata).

Mile widziane:
·  doświadczenie z narzędziami CI/CD,
·  znajomość komunikacji poprzez REST Api.

Oferujemy:
·  rozwijanie produktu skierowanego do stabilnego rynku uczelni wyższych,
·  pracę z osobami z doświadczeniem merytorycznym dotyczącym produktu,
·  pracę w nowych technologiach,
·  elastyczne godziny pracy,
·  atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi