To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-06-27 08:43.

Fullstack Developer (.Net/Angular)

Talent Place

16 000 - 16 500 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Dev/Ops

Opis oferty

Dla jednego z naszych klientów, specjalizującego się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów m.in. z branży finansowej, Telco. Zatrudniają ponad 600 specjalistów, docierając na co dzień do ponad 300 milionów klientów w 31 krajach. Biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii.

Opis stanowiska
Przebudowanie istniejącej architektury w celu osiągnięcia Continuous Delivery
Rozbudowa stron
Współpraca z zespołem (PO,QA, Full-stack)
Dbanie o jakość kodu
Dodawanie nowych funkcjonalności

Wymagania
Min. 3-letnie doświadczenie komercyjne
Bardzo dobra znajomość C#, ​.NET Core, HTML5, Javascript, Typescript, CSS, GIT
Dobra znajomość  Angular
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność tworzenia i konsumowania usług opartych na ​RestAPI
Znajomość wzorców projektowych, SOLID
Mile widziane:
Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak Docker, AzureDevOps
TypeScript, testowanie w Selenium
Praca z systemem kolejkowym
Doświadczenie z testami w Specflow, TDD

Oferujemy
Elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub UoP)
Brak dress code
Możliwość pracy 100% zdalnie lub w Krakowie
Firmowa biblioteka oraz 80 godzin na szkolenia i rozwój
Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
Kursy językowe z native speakerem

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talent Place

Rekrutacja w oparciu o społeczność profesjonalnych rekruterów

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o społeczność profesjonalnych rekruterów. Naszym celem jest dopasowanie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Żeby to osiągnąć, stworzyliśmy międzynarodową społeczność ekspertów HR, którzy zawsze są gotowi iść o krok dalej aby zapewniać najwyższą jakość rekrutacji.

Pytania i odpowiedzi