To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-07-04 14:52.

Junior Programista C# / Programista C#

LEVNEX SP. Z O.O.

od 4 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 2018 Rok założenia firmy

  • https://levnex.com/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Poszukujemy junior programisty lub programisty, który wesprze nasz zespół i będzie chciał dalej rozwijać swoje kompetencje.

Opis stanowiska:
  • tworzenie i rozwój rozwiązań informatycznych (API, integracje, obiekty, obiekty algorytmiczne, dll do enova365 ERP)
  • testowanie rozwiązań informatycznych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • wsparcie zespołu wdrożeniowego w zakresie implementacji enova365 ERP
Wymagania:
  • znajomość programowania w języku C#
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • znajomość środowiska .NET Core
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP (np. enova365, Comarch, Impuls, Streamsoft)
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących projektach
  • kursy i szkolenia doskonalące umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stałą umowę o pracę na czas nieokreślony

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Konferencje
  • Komputer
  • Siłownia
  • Samodzielność w doborze technologii
  • LEVNEX Fastfood Friday
  • Kraftowe piwo bezalkoholowe

O LEVNEX SP. Z O.O.

LEVNEX jest integratorem rozwiązań biznesowych oraz informatycznych. Dołącz do zespołu LEVNEX, który dzięki swojemu ponad 15-letniemu doświadczeniu doradza biznesowo i operacyjnie przedsiębiorcom na terenie całego kraju. Projektuj wspólnie z nami oraz dostarczaj naszym klientom autorskie narzędzia aplikacyjne jak i zintegrowane systemy informatyczne. Czerp pełnymi garściami z doświadczeń naszych partnerów oferujących najlepsze rozwiązania krajowe jak i zagraniczne. Jesteśmy m.in. autoryzowanym partnerem enova365, Microsoft, Saldeo, fillup, atman oraz exea.

LEVNEX to dzisiaj już 6 linii biznesowych, do których rozwijania zapraszamy właśnie Ciebie. Dzięki nim skutecznie realizujemy stale rosnące potrzeby biznesowe naszych klientów. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie realizujmy się w naszych liniach biznesowych: levnex.ERP, levnex.CLOUD, levnex.DFI, levnex.REPORTS, levnex.IT oraz levnex.CONSULTING.

LEVNEX to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Jeśli tak jak my czujesz w sobie pasję do nieustannego rozwoju oraz działania i bliskie Ci są nasze wartości, którymi są szacunek, zaangażowania i skuteczność to musisz do nas dołączyć!

Pytania i odpowiedzi