To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-07-07 11:07.

Kierownik Projektu IT

Kingit

8 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://kingit.pl/ WWW

Opis oferty

Poszukujemy Kierownika Projektu IT. Na tym stanowisku będziesz zaangażowany w projekt wdrożenia systemu dziekanatowego na Uczelniach.

Zadania:

·         samodzielne kierowanie projektami wdrożeniowymi u klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
·         koordynowanie i nadzór nad zespołem projektowym
·         prowadzenie dokumentacji projektowej,
·         opieka nad wyznaczonym klientem,
·         reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach z klientem,
·         budowanie relacji z klientem zewnętrznym,
·         budżetowanie i nadzór nad wykonaniem finansowym,
·         nadzór nad pracami analitycznymi,
·         raportowanie.

Oczekiwania:

·         min.  2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT,
·         umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
·         umiejętność organizacji, moderowania i prowadzenia spotkań projektowych oraz spotkań z klientem,
·         dobra znajomości MS Office,
·         umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzanie czasem,
·         odpowiedzialność oraz samodzielność.

Mile widziane:

·         znajomość Jira,
·         certyfikat w zakresie Project Management np. PMP, Prince2.

Oferujemy:

·         wynagrodzenie do 10 000 zł netto B2B,
·         elastyczny czas pracy,
·         możliwość pracy zdalnej,
·         udział w ciekawych projektach z branży IT.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi