To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-08-28 13:49.

Front-end Developer (React)

Randstad Polska Sp. z o.o.

7 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Framework

Opis oferty

Dla klienta, jednego z liderów w branży multibrandowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Front-end Developer z dobrą znajomością frameworka React oraz NextJS.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowę o pracę
  • regularne podwyżki i premie kwartalne
  • możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu
  • elastyczne godziny pracy (biuro czynne w godzinach 7-20)
  • budżet kwartalny na szkolenia
  • atrakcyjne zniżki na produkty firmy
  • pakiet relokacyjny
  • wyposażenie stanowiskowe dopasowane do preferencji
  • niekorporacyjne środowisko pracy

Zadania:
  • budowanie i rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych
  • implementacja interfejsów użytkownika na podstawie makiet funkcjonalnych oraz projektów graficznych
  • współpraca z resztą zespołu IT
  • pisanie czystego kodu, używając dobrych praktyk
  • tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych pod wytworzone aplikacje

Oczekujemy:
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • projektu wykonanego w NextJS (proszę o podesłanie linku do repozytorium wraz z CV)
  • bardzo dobrej znajomości HTML, CSS, JS
  • bardzo dobrej znajomości frameworka React oraz NextJS
  • znajomości dobrych praktych programowania oraz umiejętność pisania czystego kodu
  • chęci rozwoju jak i dzielenia się wiedzą z resztą zespołu
  • komunikatywności oraz sumienności

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi