To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-09-04 10:29.

Service Delivery Manager - IT Operations

Cyclad International

24 000 - 32 000 zł netto

Opis oferty

Informacje o projekcie:
  • Branża: FMCG
  • Siedziba firmy: Warszawa / Katowice / zdalnie
  • Charakter projektu: Transformacja i migracja systemów do nowych narzędzi
  • Praca zdalna: 100%
  • Podróże służbowe: okazjonalnie (obecnie wstrzymane) do Paryża i Warszawy
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Wielkość zespołu: 3 SDM, 5 Operations Engineers, wielu wewnętrznych interesariuszy
  • Języki: angielski C1, mile widziany francuski
  • Metodologia: przejście z Waterfall do Agile
  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia, 24k-32k miesiąc / B2B lub umowa o pracę
  • Tech stack: Tivoli Workload Scheduler, ServiceNow
Opis stanowiska:
  • Realizacja zadań projektowych związanych ze zgłoszeniami serwisowymi
  • Zapewnienie odpowiedniego kierunku zmian i rozwoju systemów centralnych przez Vendora
  • W ramach wymiany obecnego narzędzia do zarządzania zgłoszeniami (przejście z Lotus Notes DB do ServiceNow): opracowanie materiałów szkoleniowych, przeszkolenie zespołów centralnych i na całym świecie, pełnie funkcji osoby  kontaktowej dla zarządzania tą zmianą
  • Przygotowanie zakresu projektu oraz uzasadnienia biznesowego we współpracy z kierownikiem zespołu:
  • wymiana narzędzia do planowania na Stonebranch, uruchomienie samoobsługowego portalu zaopatrzeniowego, różne inne możliwości w ramach 2-letniego planu rozwoju usług
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu DC w dużych międzynarodowych projektach
  • Dobra znajomość ServiceNow i rodziny narzędzi Tivoli
  • Dobre zrozumienie procesów produkcyjnych IT i najlepszych praktyk
  • Doświadczenie w zarządzanie outsourcowaną usługą / organizacją produkcji IT np. budowanie krótko / średnioterminowego planu ciągłego doskonalenia z outsourcerem, definiowanie standardów technicznych, audyt jakości i akceptacji, kwalifikacja i proof-check zgłoszenia użytkownika przed przekazaniem ich do outsourcera do realizacji
  • Umiejętność zarządzania produkcją IT: kryzys, zmiany, wydania / go live
  • Umiejętność przeprowadzania analiz możliwości łączących aspekty funkcjonalne, techniczne, operacyjne (organizacja/procesy produkcji IT) i finansowe
  • Potwierdzona znajomość kilku technologii związanych z systemem (z poziomu administratora systemu), w tym mile widziane w zakresie schedulerów
  • Biegła znajomość języka angielskiego (kontekst międzynarodowy + indyjski outsourcer)
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.

Pytania i odpowiedzi