To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-09-07 16:35.

Analityk Workflow

Talentica.pl

do 10 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2016 Rok założenia firmy

  • http://www.talentica.pl WWW

Inne

Opis oferty

Analityk Workflow / Gdynia / wynagrodzenie na UoP - wysokość stawki zależy od doświadczenia

Cześć!

Poszukujemy osoby działającej się w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań wymiany ciepła, Analityka Workflow.

Zakres zadań na stanowisku Analityka Workflow:

udział i koordynacja projektów wdrożeniowych, migracyjnych i rozwojowych systemu Webcon BPS
analizę potrzeb, konfigurację i personalizację systemu pod kątem wymagań użytkowników
opiekę i rozwój systemu Webcon BPS
przygotowywanie mechanizmów integrujących system BPS z innymi systemami
przygotowywanie raportów
rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu Webcon BPS
koordynację prac podwykonawców

Poszukujemy osoby, która:

jest nastawiona na realizację celów, nie zraża się trudnościami i niepowodzeniami, dbając przy tym o wysoką jakość świadczonej pracy.
potrafi samodzielnie przygotowywać i planować realizowane zadania.
posiada rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na skuteczną realizację zadań w zróżnicowanym, bardzo dynamicznym środowisku pracy.
posiada zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przewidywania w szerokim kontekście wykonywanych zadań.

Oferujemy:

wynagrodzenie na Umowie o Pracę - wysokość stawki zależy od doświadczenia, nie zatrudniamy na B2B
premie zadaniowe i projektowe,
brak podróży służbowych,
możliwość wyboru godziny rozpoczęcia pracy: 7:00, 7:30 lub 8:00
brak umowy na okres próbny - od razu umowa na rok,
pracę częściowo zdalną i z naszego biura w Gdyni,
bogaty pakiet medyczny dla całej rodziny.
pracę w doświadczonym, stabilnym i nastawionym na rozwój zespole.
stabilne warunki zatrudnienia (firma zatrudnia ponad 1000 osób) w rozwijającej się i dobrze prosperującej firmie będącej liderem w swojej branży,
małe zespoły - 5-6 osób
możliwość realizacji ciekawych projektów, dużą swobodę w działaniu,
kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą,
szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy :)

Aplikuj bezpośrednio na ofertę poprzez link poniżej:

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― Leankit
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Flowdock
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talentica.pl

Jesteśmy zespołem rekruterów działających w branży IT. Ponadto zajmujemy się tworzeniem i zarządzaniem aplikacjami mobilnymi oraz webowymi. Posiadamy własny zespół projektowy. Dostarczamy również specjalistów dla różnych branż. Mamy na swoim koncie wiele rekrutacji na takie stanowiska jak: Java Developer, iOS Developer, Android Developer, UX/UI Designer, Front-end, Back-end, PHP Developer, Business Analyst, Project Manager, SCALA Developer, Head of QA. Każda kandydatura jest rozpatrywana indywidualnie, a czas niezbędny dla przeprowadzenia całego procesu w sposób profesjonalny w oczach kandydata i pracodawcy, jest dla nas bezcenny.

Pytania i odpowiedzi