To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-10-02 15:03.

Android Developer

Kingit

15 000 - 19 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://kingit.pl/ WWW

Opis oferty

Poszukujemy Android Developera, który dołączy do zespołu pracującego nad rozwojem mobilnej aplikacji bankowej.

Zakres obowiązków:

·         rozwijanie komponentów i aplikacji mobilnej (ponad milion aktywnych użytkowników) dla jednego z wiodących banków;
·         gromadzenie wymagań, modelowanie systemów;
·         tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej;
·         branie udziału w projektowaniu User Experience aplikacji.

Oczekiwania:

·         minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako programista na urządzenia mobilne;
·         dobra znajomość platformy mobilnej Android i język programowania Kotlin;
·         wiedza z zakresu automatycznego testowania aplikacji;
·          umiejętność korzystania z narzędzi: Android Studio, Git, Gradle;
·         znajomość wzorców wstrzykiwania zależności.

Mile widziane:

·         znajomość MVVM, Data Binding, Architecture Components, Cucumber, Kotlin Coroutines & Flow, automatyzacja budowania aplikacji (GitLab CI), Dagger2;
·         doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu modułami aplikacji.

Oferujemy:

·         wynagrodzenie na poziomie 15 000 - 19 000 zł netto B2B;
·         możliwość pracy z Poznańskiego biura lub w 100% pracę zdalną;
·         elastyczny czas pracy;
·         atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;
·         współfinansowanie prywatnej opieki medycznej i Multisport.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Redmine
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi