To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-10-02 13:06.

iOS Developer

Kingit

15 000 - 19 000 zł netto

Opis oferty

Poszukujemy  iOS Developera do rozwijania mobilnej aplikacji bankowej.

Zakres obowiązków
- rozwijanie komponentów i aplikacji mobilnej (ponad milion aktywnych użytkowników) dla jednego z wiodących banków;
- gromadzenie wymagań, modelowanie systemów;
- tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej;
- branie udziału w projektowaniu User Experience komponentów.

Oczekiwania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako programista na urządzeniach mobilnych;
- dobra znajomość platformy iOS i języka Swift;
- umiejętność korzystania z narzędzi: Xcode, Git;
- swoboda w posługiwaniu się notacjami JSON, XML, UML.

Mile widziane:
- znajomość języka Objective-C;
- doświadczenie w pisaniu testów automatycznych;
- umiejętność tworzenia i dystrybucji bibliotek;
- doświadczenie w pracy w metodyce Scrum.

Oferujemy:
- wynagrodzenie na poziomie 15 000 - 19 000 zł / mies. dla mida i 20 000 - 22 500 zł / mies. dla seniora;
- pracę z biura w Poznaniu lub w 100% zdalną;
- elastyczny czas pracy;
- atmosferę otwartości i współpracy;
- możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach;
- współfinansowanie programu MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej;
- imprezy firmowe.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi