To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-10-27 13:01.

Cloud Fullstack Developer

Kingit

18 000 - 21 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Poszukujemy Cloud Fullstack Developera, który dołączyłby do firmy tworzącej i testującej rozwiązania informatyczne oraz świadczącej usługi związane z oprogramowaniem dla Klientów różnych branż. Projekt, do którego obecnie szukamy pracowników polega na tworzeniu środowiska e-learningowe, opartego na rozwiązaniach chmurowych, które umożliwiają adaptacyjne uczenie się, analizy w czasie rzeczywistym oraz nieograniczoną skalowalność.

Zakres obowiązków:

- projektowanie, realizacja i utrzymanie rozwiązań programistycznych samodzielnie i zespołowo,

- integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania,

- analiza wymagań systemowych i biznesowych,

- udział w procesach estymacji pracochłonności projektu oraz analizy ryzyka projektowego,

- estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie,

- aktywny udział w pracy zespołu,

- tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,

- współpraca z klientem odnośnie procesu rozwoju oprogramowania,

- raportowanie prac zgodnie z przyjętym procesem wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako programista,

- biegła znajomość OOP (object oriented programming), zasad SOLID, paradygmatów programowania,

- biegła znajomość jednego z obiektowych języków programowania: Python/Java/C#/Go,

- biegła znajomość Angular 8+/React.js,

- doświadczenie w pracy z frameworkiem Flask/Django lub podobnym,

- doświadczenie w pracy z bazami danych (relacyjne / NoSQL),

- znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych,

- znajomość protokołu HTTP, RESTful API,

- znajomość architektury client-serwer,

- znajomość systemu Linux,

- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji,

- mile widziana znajomość Google Cloud Platform.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie do 21 000 zł netto na B2B lub 18 000 zł brutto na UoP,

- elastyczne godziny pracy,

- możliwość pracy częściowo lub całkowicie zdalnej (także po pandemii),

- ubezpieczenie (TU Zdrowie),

- dofinansowanie opieki medycznej,

- pakiet sportowy (karta Multisport),

- budżet szkoleniowy,

- dofinansowanie nauki języków obcych,

- skonfigurowany i zabezpieczony sprzęt.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi