To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-11-03 14:23.

C++ Developer

Kingit

12 000 - 18 500 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://kingit.pl/ WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Poszukujemy C++ Developera, który dołączy do firmy tworzącej rozwiązania informatyczne oraz świadczącej usługi związane z oprogramowaniem dla Klientów różnych branż.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania,
  • Diagnozowanie, raportowanie i naprawianie problemów w oprogramowaniu,
  • Raportowanie prac zgodnie z przyjętym procesem,
  • Rozwój oprogramowania aplikacyjnego lub wbudowanego wg specyfikacji wymagań lub ustalonych wytycznych,
  • Testowanie wytworzonego oprogramowania,
  • Przygotowywanie dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu Elektronika, Telekomunikacja, Informatyka lub podobnym,
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku programisty,
  • Bardzo dobra znajomość projektowania i programowania systemów w języku C++,
  • Znajomość bibliotek i narzędzi QT,
  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku Linux,
  • Doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu wytworzonego oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1),
  • Pasja do tworzenia wysokiej jakości kodu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole, priorytetyzacji zadań i efektywnego organizowania czasu pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 18 500 zł netto na B2B lub do 15 500 zł brutto UoP,
  • Pracę z biura w Gdańsku lub zdalnie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dofinansowanie nauki języków obcych,
  • Ubezpieczanie, opieka medyczna, pakiet sportowy,
  • Budżet szkoleniowy.

Proces rekrutacyjny:

1. Krótka rozmowa telefoniczna z Kingit – podsumowanie dotychczasowego doświadczenia (ok 15-20 minut).
2. Rozmowa online z firmą 1,5h.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi