To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-14 13:00.

Senior PHP Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

15 000 - 18 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta, polskiego software house specjalizującego się w wytwarzaniu innowacyjnego oprogramowana dla sektora FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202011/20110004

Obowiązki

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji dla sektora FMCG
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi i specyfikacją techniczną
  • Dbałość o wysoka jakość tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Minimum siedem lat doświadczenia komercyjnego na stanowisku PHP developera
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Znajomość frameworka Symfony
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pracy w SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi