To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-14 12:00.

JavaScript Software Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

15 300 - 19 130 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, posiadającej biura w USA, Australii oraz Szwecji, która stworzyła najpopularniejszy na świecie edytor tekstu. Poszukujemy osoby, która będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za technologię edytora używaną przez znane aplikacje, takie jak Wordpress, Confluence i Blackboard, rozwijając i utrzymując technologię edytorów oraz integrując ją z popularnymi systemami i frameworkami. Produkty i usługi naszego Klienta są używane przez globalne firmy i marki takie jak IBM, Facebook, Oracle i tysiące innych, a także przez miliony programistów. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202011/20110003

Obowiązki

  • Rozwijanie wiodącego na świecie środowiska edycji dla platform internetowych i mobilnych
  • Testowanie własnego kodu przed zatwierdzeniem
  • Debugowanie
  • Rozwiązywanie bieżących nietypowych problemów
  • Obsługa Klienta i zarządzanie przypadkami

Wymagania

  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji JavaScript / TypeScript
  • Doświadczenie w technologiach internetowych, takich jak HTML5 i CSS, z znajomość popularnych frameworków.
  • Rozwiązywania niespójności przeglądarek podczas tworzenia interfejsu użytkownika bez uciekania się do struktur JavaScript
  • Znajomość praktyk Agile, zwłaszcza Scruma
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1 - płynna komunikacja

Mile widziane:

  • Functional Programming
  • ARIA
  • Mobile Web
  • ContentEditable
  • ReasonML

Oferujemy

  • Całkowicie zdalną pracę
  • Możliwość współpracy na podstawie B2B (ewentualnie umowa o pracę)
  • Możliwość pracy w globalnej firmie z międzynarodowym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Budżet szkoleniowy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi