To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-12-01 11:11.

Full-stack Developer

The Fat Cat

10 000 - 15 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://thefatcat.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

W ogromnym skrócie:

  • praca 100% zdalna, 10-15 tys. netto (B2B) + dodatki, doceniamy zaangażowanie!
  • jesteśmy ambitnym startupem z własnym produktem oraz software housem tworzącym rozwiązania dla firm inwestycyjnych
  • szukamy Full-stack Developera. Liczy się dla nas głównie mindset - wytrwałość w rozwiązywaniu problemów, chęci do rozwijania siebie i świata wokół Ciebie
  • aplikujesz bez CV - pierwszy etap zajmuje dosłownie chwilę
  • szanujemy Twój czas - zamiast czytać opis, możesz śmiało puścić sobie krótki filmik nagrany przez naszego CEO (https://app.rockhire.com/code/RX8ZEZ6) i aplikować!

Jak wygląda proces rekrutacji:

  1. rekrutacja bez CV - odpowiadasz na kilka pytań na formularzu
  2. 15 minutowa rozmowa
  3. spotkanie z zespołem na live coding
Nie zostawimy cię bez feedbacku, a swój stan w procesie możesz podejrzeć w panelu + dostaniesz informacje o aktualizacjach na maila :)

Pasujesz do nas, jeśli:
  • chcesz pracować w startupowym środowisku
  • masz przynajmniej 2 lata doświadczenia jako koder
  • znasz dobrze JavaScript - jak znasz jeszcze Typescript to nawet lepiej!
  • nie jest Ci obca praca z Node i popularnymi frameworkami. Pisałeś REST API i integracje frontu z backendem. Potrafisz googlować i czytać dokumentację nowych narzędzi - jednym słowem, jesteś Full-stackiem
  • piszesz testy jednostkowe i starasz się utrzymać czysty kod, by pracowało nam się wygodnie i elegancko
  • jesteś samodzielnym programistą - zawsze masz w nas oparcie i pomożemy ci w pracy i poza nią, ale aktualnie nie szukamy osoby do przyuczenia od zera (mamy już szybko uczących się juniorów na pokładzie)
  • lubisz dzielić się pomysłami i mówisz, co można zrobić lepiej + potrafisz zaproponować lepsze rozwiązanie jeśli na nie wpadniesz, a nie jedynie zakodzić to co ktoś ci powie (masz jasny umysł i nie boisz się tego pokazać)
  • masz zapał do nauki i kochasz dzielić własną wiedzą. Nie czujesz się źle otrzymując i pisząc uwagi w code review - w końcu chcesz się stale rozwijać jako programista.

Twoje zadania:

  • wdrażanie nowych funkcjonalności w REST API
  • integracja backendu z frontendem - layout dostaniesz już przygotowany
  • rozsądne zarządządzanie stanem komponentów na froncie
  • pisanie testów i dokumentacji
  • otrzymywanie i dawanie feedbacku
  • komunikowanie się z resztą zespołu

Ponad to:
  • przeprowadzamy code review
  • piszemy testy i dokumentacje, dbamy o higienę kodu
  • jesteśmy otwarci na zmiany i udoskonalenia
  • nie ma u nas biurokracji, jesteśmy małym zespołem i każdy głos jest brany pod uwagę
  • mimo fintechowej domeny, pracujemy tylko w nowoczesnych technologiach - żadnego COBOL-a

Stack technologiczny:
  • Typescript, Express, PostgreSQL
  • React, Next
  • Jest lub Mocha, Sinon, Chai
  • infrastrukturę stawiamy na usługach AWS
  • Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket)
  • Slack

Wskakuj na pokład jak najszybciej, oferta będzie wisiała tylko kilka dni!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― nasz mix Kanban/Scrum dostosowany pod aktualne potrzeby zespołu
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― jeszcze jak
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca 100% zdalna
  • Daily
  • Code review

O The Fat Cat

Pomagamy firmom w cyfrowej transformacji. Kochamy kod, projektowanie i wizualizację danych.

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem nowych aplikacji webowych dla firm inwestycyjnych. Oprócz rozwijania się jako software house, spełniamy się wprowadzając na rynek nasz własny startupowy produkt.

Pytania i odpowiedzi