To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-11-28 13:58.

PHP Developer

Kingit

5 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Framework

Opis oferty

Dla naszego klienta- agencji marketingu zintegrowanego poszukujemy PHP Developera. Firma to obecnie 70-cio osobowy zespół, który co roku od 10 lat wygrywa liczne nagrody w swojej branży.

Wdrażają łącznie ok. 80 projektów rocznie. Dużo małych (loterie i konkursy) oraz ok. 25 projektów długoterminowych typu program lojalnościowy, czy grywalizacja, które są bardziej wymagające. Projekty to głównie obsługa procesów, elementy ecommercowe, integracje api, obsługa zewnętrznych danych, dużo liczenia.

Duża autonomia w zakresie stosowanych rozwiązań, ale pod okiem team leadera i w ramach stacku technologicznego – Laravel.

Poszukujemy kogoś do bieżącej pracy na powyższych projektach, czyli nowe wdrożenia i obsługa/rozwój bieżących.

Praca w Poznaniu. Standardowo w siedzibie, ale aktualnie preferowana praca zdalna.

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka PHP 5.6/7 udokumentowanej zrealizowanymi projektami (min. 2 letnie doświadczenie)
  • Znajomość SQL
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript na potrzeby back-endu
  • Dodatkowym atutem będzie przedstawienie projektu zrealizowanego za pomocą dowolnego framework'a PHP (preferowany Laravel lub Symfony)
  • Znajomości GIT
Zadania:

  • Rozwijanie i utrzymanie systemów programów lojalnościowych oraz grywalizacji
  • Tworzenie aplikacji webowych (promocje, loterie, CQRS, systemy lojalnościowe, grywalizacje)
  • Projektowanie baz danych na potrzeby projektów, optymalizacja zapytań SQL
Oferujemy:

  • Praca z doświadczonym zespołem (team leader back-end kilkanaście lat doświadczenia w branży; front-end: 7 lat)
  • Znakomite środowisko do rozwoju
  • Duża autonomia w zakresie stosowanych rozwiązań, ale pod okiem team leadera i w ramach stacku technologicznego – Laravel
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do szkoleń, konferencji
  • Wynagrodzenie w przedziale: 5 000 - 9 000 zł netto (wraz z urlopem 20/26 dni)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Kingit

Kingit sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w obszarze IT. Współpracujemy z polskimi firmami oraz z klientami z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Z sukcesami znajdujemy najlepszych specjalistów do software housów, start-upów jak i międzynarodowych korporacji.

Pytania i odpowiedzi