To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-20 14:21.

Frontend Developer

Kingit

11 000 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://kingit.pl/ WWW

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Wraz z naszym Klientem poszukujemy Frontend Developera. Nasz klient to firma działająca w obszarze edukacji. Sam projekt dotyczy stworzenia kompleksowego rozwiązania programistycznego skierowanego do Szkolnictwa Wyższego. Główną technologią wykorzystywaną jest ASP.NET MVC oraz standardowe technologie webowe: JavaScript, HTML, CSS oraz w mniejszym zakresie frameworki JavaScriptowe.

Zadaniem programistów będzie zarówno tworzenie nowych, oryginalnych rozwiązań, jak i integracja z istniejącymi Web service'ami.

Zakres obowiązków
  • projektowanie i tworzenie aplikacji SPA we frameworku Angular

Wymagania
  • bardzo dobra znajomość framworka Angular 2+
  • dobra znajomość JavaScriptu i TypeScript
  • dobra znajomość HTML5, CSS3 i Bootstrap 4
  • znajomość preprocesorów CSS

 Mile widziane
  • zmysł graficzny i wiedza z zakresu UI/UX,
  • umiejętność analizy systemów informatycznych
  • około 3 lat doświadczenia zawodowego

Oferujemy
  • wynagrodzenie w wysokości do 14 000 netto, umowę B2B
  • rozwijanie produktu skierowanego do rynku uczelni wyższych
  • pracę w zespołach z doświadczeniem merytorycznym dotyczącym produktu
  • pracę w najnowszych technologiach
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi