To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-01-08 15:12.

E-commerce Project Manager

Strix

10 000 - 14 000 zł netto

Opis oferty

Poszukujemy E-commerce Project Managerów, których pasją jest budowanie wysokiej klasy systemów e-commerce z wykorzystaniem m.in. Magento. Osoba na tym stanowisku pełni kluczową rolę w zespole, która wymaga umiejętności przywódczych, kreatywności i zdolności do identyfikowania najbardziej efektywnych rozwiązań dla naszych klientów. W swojej codziennej pracy będziesz uczestniczyć w każdym etapie procesu projektowego z grupą utalentowanych programistów.

10 000 - 14 000 netto B2B + VAT
8 300 - 11 600 brutto UoP

Praca zdalna 100% lub z biura w Krakowie.

Obowiązki:

Analizowanie przypadków biznesowych, rozumienie potrzeb klienta i przekształcanie ich w rozwiązania IT.
Tworzenie planu projektu/roadmapy.
Współtworzenie z klientem i priorytetyzowanie wymagań oraz harmonogramowanie i raportowanie postępów prac.
Organizacja pracy zespołu projektowego - definiowanie zadań dla zespołu developerskiego (backend, frontend) oraz testerów.
Kontrola jakości pracy członków zespołu.
Konfiguracja systemów e-commerce zgodnie z opracowanymi celami biznesowymi, współpraca z zewnętrznymi partnerami specjalizującymi się w SEO, analizie aktywności, ERP, płatnościach i logistyce.
Aktywny udział w wewnętrznych spotkaniach roboczych z działami projektowymi, produkcyjnymi i testowymi.

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT (najlepiej na podobnym stanowisku lub w firmach podobnych do naszej).
Zrozumienie metodyk Agile.
Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie - zarówno słuchania jak i przekonywania.
Umiejętność pracy w zespole - tak, aby spotkania i warsztaty przynosiły wartość dodaną dla całej firmy i projektów.
Umiejętność analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania.
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, umożliwiającej efektywną komunikację w mowie i piśmie.
Znajomość rynku e-commerce będzie mile widziana.

Benefity:

prywatna opieka medyczna
dofinansowanie sprzętu komputerowego przy B2B
elastyczny czas pracy
budżet integracyjny
eventy wewnętrzne
budżet rozwojowy 3000 PLN na rok
czas na rozwój - 3h tygodniowo
program wspierający motywację i budowanie relacji - Bonusownia
biblioteka firmowa

Jeśli uważasz, że Strix będzie dla Ciebie idealnym miejscem pracy, z chęcią zobaczymy Cię na pokładzie. Daj nam znać i wyślij swoją aplikację! Do zobaczenia!

Aplikuj przez: https://pl.strix.net/kariera/ecommerce-project-manager
lub napisz: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budżet rozwojowy
  • Czas na rozwój
  • Praca zdalna
  • Budżet integracyjny

O Strix

Jesteśmy agencją e-commerce, składającą się z UX designerów, programistów i project managerów. Działamy na rynku od początków istnienia sprzedaży internetowej w Polsce.
Od 13 lat projektujemy i dostarczamy systemy e-commerce z dbałością o znakomite doświadczenie klientów. Realizujemy projekty dla liderów z wielu branż, takich jak: DIY, elektronika, automotive, fashion & beauty, finanse czy FMCG.

Pytania i odpowiedzi