To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-01-15 15:24.

Senior Business Analyst

ITSG

110 - 145 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://itsg.com.pl WWW

Inne

Opis oferty

Obecnie poszukujemy doświadczonych Analityków Biznesowych, którzy wesprą swoimi umiejętnościami oraz zaangażowaniem projekty realizowane przez naszego klienta z branży finansowo-ubezpieczeniowej. Projekt będzie dotyczył wdrożenia nowych rozwiązań w obszarze Contact Centre (tj. telefonia oraz rozwiązanie Contact Centre as a Service).

Obowiązki:
  • Zbieranie wymagań od partnerów biznesowych;
  • Analiza przepływu danych;
  • Wsparcie wyboru komponentów rozwiązania Contact Center as a service do odwzorowania obecnych procesów;
  • Przygotowywanie i/lub zmiana procesów ze względu na wdrażane rozwiązanie;

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia w Analizie Biznesowej;
  • Doświadczenie w implementacji telefonii oraz rozwiązań Contact Centre as a Service;
  • Wiedza techniczna i zrozumienie zagadnienia przepływu danych;
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów międzynarodowych;
  • Znajomość j.Angielskiego co najmniej na poziomie B2;

Oferujemy
  • Wynagrodzenie: 110 - 145 zł/h netto+VAT (do negocjacji);
  • Możliwość wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne;

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

Praca w ITSG

O ITSG

We're ITSG Global - a modern and experienced software development company. We've been using the latest technologies to help our Clients to grow effectively since 2007. Our experience in Big Data, VR, IoT, UI/UX, and other fields allowed us to deliver high-quality services for companies like Starfish Storage, Device Insight, Craftguide, BEN Energy, and many more.

Pytania i odpowiedzi