To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-01-15 12:09.

React Developer - praca zdalna!

Human Support IT

10 000 - 16 000 zł netto

Język programowania
Framework

Opis oferty

Zadania:
  • Projektowanie architektury i wdrażanie aplikacji internetowych
  • Ścisła współpraca z rozproszonym zespołem deweloperskim, klientem i kierownikiem projektu w metodyce SCRUM
  • Zapewnienie przestrzegania praktyk programistycznych i jakości kodu
  • Aktywny udział w inicjatywach wewnętrznych
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia z JavaScript
  • Duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu React.js
  • Znajomość  HTML i CSS, TypeScript
  • Umiejętność projektowania złożonych systemów

Oferujemy:
  • Cały niezbędny sprzęt, taki jak laptop, dodatkowy monitor i akcesoria
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalną lub w biurze (Warszawa, Wrocław, Poznań)
  • Dofinansowanie (np. prywatna opieka zdrowotna, lekcje językowe)
  • Indywidualną ścieżka kariery i inicjatywy rozwoju zawodowego

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA, Bitbucket
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― Gitlab
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Human Support IT

Jesteśmy firmą specjalizującą się w outsourcingu IT, gwarantującą kompleksową i profesjonalną obsługę informatyczną. Dzięki unikatowym kompetencjom odpowiadamy za pełną obsługę serwisową o zróżnicowanym charakterze i poziomie trudności. Nasi pracownicy i kontraktorzy specjalizują się w szerokim spektrum technologii, dzięki czemu możemy zrealizować zarówno część projektu jak i wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za całość procesu.

Pytania i odpowiedzi